Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bergsby vid vatten, signerad A Dahl, olja på duk, 22x27 cm
Mindre tryckskador efter ramen, färgbortfall.
261485
2014-08-31