Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Djurliv i Oriro", signerad och daterad K.A. Pehrsson -84, färglitografi, provtryck, 50x31 cm

261508

2014-09-01