Einar Nerman Prinsessa i blomsterträdgård

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NERMAN, Einar (1888-1983): Prinsessa i blomsterträdgård, signerad Nerman, 272/340, färglitografi, 33,5x18,5 cm

Något gulnad

261511

2014-09-01