Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMINKBORD, 1960-tal, Ateljé Glas & Trä Hovmantorp, vitlackerad, uppvikbar spegel, låda i sargen, höjd 69,5, 75x40 cm
Ytskador
261514
2014-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här