Sminkbord 1960-tal
Valmis
2014-09-01
261514
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SMINKBORD, 1960-tal, Ateljé Glas & Trä Hovmantorp, vitlackerad, uppvikbar spegel, låda i sargen, höjd 69,5, 75x40 cm
Ytskador