Sminkbord 1960-tal

Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD, 1960-tal, Ateljé Glas & Trä Hovmantorp, vitlackerad, uppvikbar spegel, låda i sargen, höjd 69,5, 75x40 cm

Ytskador

261514

2014-09-01