Johnny Acosta serigrafi
Valmis
2014-09-02
261524
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ACOSTA, Johnny (samtida): "Angie", signerad Acosta, färgserigrafi, numrerad 164/250, ca 69x48 cm