Johnny Acosta serigrafi

Johnny Acosta serigrafi
Johnny Acosta serigrafi
Johnny Acosta serigrafi
Johnny Acosta serigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ACOSTA, Johnny (samtida): "Angie", signerad Acosta, färgserigrafi, numrerad 164/250, ca 69x48 cm

261524

2014-09-02