Vägglampor 1900-tal
Closed
2014-09-01
261526
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 4 st, patinerad koppar, 1920/30-tal, längd ca 64 cm
Saknar kupor, bucklor, ej funktionstestad