Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIDBERG, Sven (född 1944): Motiv från Mariefred, signerad Sven Lidberg, 224/280, färglitografi, 51x62 cm

261531

2014-09-01