Aina Walstam oljemålning

Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning
Aina Walstam oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALSTAM, Aina (-1999): "Skeppsholmen i vinterskrud", signerad och daterad -78, olja på duk, 60x49 cm

261539

2014-09-01