Huss Wallin litografi

Huss Wallin litografi
Huss Wallin litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): BP-mack, Stockholm, signerad och daterad M. Huss W -79, hc, färglitografi, 64x50 cm

Fläckar på glas, gulnader

261540

2014-09-01