Sture Eckermann oljemålning

Sture Eckermann oljemålning
Sture Eckermann oljemålning
Sture Eckermann oljemålning
Sture Eckermann oljemålning
Sture Eckermann oljemålning
Sture Eckermann oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ECKERMANN, Sture (1936-2002): Landskap, monogramsignerad SE, 1975, olja på duk, 125x115 cm

Tryckskador

261542

2014-09-01