Hallmöbel
Closed
2014-09-01
261543
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HALLMÖBEL, 1900-talets början, mahogny, höjd 212, 37x85 cm
Skador, maskstungen, slitage, spegel med fläckar