Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUTHANDER, Carl (1879-1967): Blomsterträd, signerad Luthander, olja på duk, 54x60 cm
Smärre ramskada
261547
2014-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här