Konsolbord rokoko
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KONSOLBORD, stockholmsarbete i rokoko, träskuren dekor, förgyllt, profilerad träskiva med marmorimitation, märkt Restaurerat Link: 1888, höjd 75, 92 x 39 cm
dekorskador, delar saknas, benen något kortade, lagningar
261550
2014-08-31