Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, s k göteborgsstolar, valnöt, nyrokoko, på hjul

Smärre tygskador, bruksslitage

261555

2014-09-01