Bernard Buffet litografi
Closed
2014-09-01
261557
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BUFFET, Bernard (Frankrike, 1928-99) efter, Häst i profil, signerad och daterad 51 i plåten, färglitografi, 44x56 cm
Fläckar på passepartout, ej examinerad ur ram, gulnader