Bernard Buffet litografi

Bernard Buffet litografi
Bernard Buffet litografi
Bernard Buffet litografi
Bernard Buffet litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUFFET, Bernard (Frankrike, 1928-99) efter, Häst i profil, signerad och daterad 51 i plåten, färglitografi, 44x56 cm

Fläckar på passepartout, ej examinerad ur ram, gulnader

261557

2014-09-01