Björn Krestesen blandteknik

Björn Krestesen blandteknik
Björn Krestesen blandteknik
Björn Krestesen blandteknik
Björn Krestesen blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRESTESEN, Björn (född 1951): Stilleben, signerad och daterad Björn Krestesen -88, blandteknik på papper, 53x69 cm

261563

2014-09-01