Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme av skinnklädd mässing, höjd inklusive lampskärm, ca 154 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador, fläckar

261569

2014-09-01