Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme av skinnklädd mässing, höjd inklusive lampskärm, ca 154 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Skador, fläckar
261569
2014-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här