Samling häften rörande hushållning och ekonomi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EKONOMI OCH HUSHÅLLNING MM. (14), 1700- och 1800-tal, däribland ett flertal häften av Grevesmöhlen, Handledning för Skogars indelning, afwerkning och återsådd..., m. fl. Varierande band. 14 vol.

Varierande skick, skador och defekter.

261573

2014-09-04