Anton Genberg oljemålning
2014-09-01
261574
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GENBERG, Anton (1862-1939): Skymning, signerad och daterad A Genberg 1926, olja på duk, ca 55x43 cm