Esias Thorén Axel Olson grafik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALMSTADGRUPPEN, 3 grafiska blad, Esaias THORÉN (1901-1981) samt Axel OLSON (1899-1986), signerade och numrerade, litografier, varierande mått

Gulnader

261577

2014-09-02