Jan Stenwinkel serigrafi

Jan Stenwinkel serigrafi
Jan Stenwinkel serigrafi
Jan Stenwinkel serigrafi
Jan Stenwinkel serigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENVINKEL, Jan (1933-1989):Öppet hav, signerad och numrerad Stenvinkel 17/25, färgserigrafi, 90x120 cm

261597

2014-09-02