Bergère Louis XV-stil

Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil
Bergère Louis XV-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRE, Louis XV-stil, 1900-tal, betsad bok, träskuren dekor, stoppad sits samt ryggstöd klädd i rosa textil, lös sittplymå
Skador: Slitage
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Klädsel med slitage

261609

2014-09-02