Bergère Louis XV-stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGÈRE, Louis XV-stil, 1900-tal, betsad bok, träskuren dekor, stoppad sits samt ryggstöd klädd i rosa textil, lös sittplymå
Skador: Slitage
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Klädsel med slitage
261609
2014-09-02