Per Olof Ultvedt litografi

Per Olof Ultvedt litografi
Per Olof Ultvedt litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULTVEDT, Per Olof (1927-2006): Staketet, signerad PO Ultvedt, 24/55, färglitografi, 64x94 cm

261620

2014-09-02