Sven Joann oljemålning

Sven Joann oljemålning
Sven Joann oljemålning
Sven Joann oljemålning
Sven Joann oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOANN, Sven (1908-1985): Utsikt mot Skeppbron, signerad, olja på pannå, 25x35 cm

261634

2014-09-02