Stig Jonzon oljemålning

Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JONZON, Stig (1913-1987): "Bygata Kastlösa, Öland", signerad och daterad S Jonzon-1953, olja på pannå, 15x21 cm

261636

2014-09-02