Erik Birger Gustavsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSSON, Erik Birger (1913-2005): Sittande modell, signerad och daterad Erik B Gustavsson 76, olja på duk, 56x38 cm

261637

2014-09-02