Skrin Kina lackarbete
2014-09-01
261644
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, 1900-tal, Kina, lackarbete, höjd 27, 42x25 cm
Låspinne saknas, smärre slitage