Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, 1900-tal, sarg med låda, svarvade ben, fällbara klaffar, höjd ca 74, 220x100 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Smärre slitage
261648
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här