Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOCKBORD, 1900-talets första hälft, sarg med låsbara lådor, ca 86, 165x80 cm, nycklar medföljer
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage, omarbetad, senare lådor

261651

2014-09-02