Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOCKBORD, 1900-talets första hälft, sarg med låsbara lådor, ca 86, 165x80 cm, nycklar medföljer
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Slitage, omarbetad, senare lådor
261651
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här