Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARAMBOLEBORD, 1900-tal, Gunnar Söderberg, Uppsala, höjd ca 84, 217x123, ca medföljer 6 köer, 6 klot
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Smärre slitage
261653
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här