Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, marmor, höjd ca 93 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

261654

2014-09-02