Salongsgrupp i Louis seize-stil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 delar, 1900-talets hälft, Louis seize-stil, förgylld, bestående av soffa, 2 fåtöljer, 4 stolar, bord med marmorskiva, soffans längd 136 cm, bordets höjd 78, 99x68 cm

Bruksslitage

261661

2014-09-01