Hörnvitrinskåp
Valmis
2014-09-02
261662
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
HÖRNVITRINSKÅP på benställning, 1800-talets slut, intarsia, höjd 205, bredd 69 cm, nyckel medföljer
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Defekt lås, lagningar, skador, senare benställning