Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):Sstadsmotiv, signerad R, 1/310. Ljunggren, litografi, ca 26x44 cm

261673

2014-09-02