Simeon Öquist oljemålning

Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖQUIST, Simeon (1868-1955): Modell vid öppenspis, signerad och daterad 1929, olja på duk, 82x55 cm

Krackelyrer

261680

2014-09-02