Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VINTILESCU, Maria Manuela (född 1959): Yellow flower, signerad MV, akryl på duk, 135x30,5 cm
Proveniens: Nutida, Stockholms Auktionsverk, mars 2000, kat. nr. 732
261681
2014-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här