Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON Nils R (samtida): (3) Kompositioner, signerade och daterade Nils R Svensson 82-83, numrerade 10/30, 13/20, 7/30, litografier, 45x60 cm vardera
261685
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här