Nils R Svensson litografier

Nils R Svensson litografier
Nils R Svensson litografier
Nils R Svensson litografier
Nils R Svensson litografier
Nils R Svensson litografier
Nils R Svensson litografier

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SVENSSON Nils R (samtida): (3) Kompositioner, signerade och daterade Nils R Svensson 82-83, numrerade 10/30, 13/20, 7/30, litografier, 45x60 cm vardera

261685

2014-09-02