Gösta Werner grafik

Gösta Werner grafik
Gösta Werner grafik
Gösta Werner grafik
Gösta Werner grafik
Gösta Werner grafik
Gösta Werner grafik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WERNER, Gösta (1909-1989):(3) Marina motiv, signerade och numrerade, färglitografier, 60x48 - 45x46 cm

261698

2014-09-02