Gösta Werner grafik
2014-09-02
261698
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989):(3) Marina motiv, signerade och numrerade, färglitografier, 60x48 - 45x46 cm