Gunnar Cyren flodhäst tenn

Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn
Gunnar Cyren flodhäst tenn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYRÉN, Gunnar (född 1931): Flodhäst, signerad, tenn, höjd 8, längd ca 14 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Botten med firmalogotype samt datering

261701

2014-09-01