Lasse Åberg litografier

Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Förslag till souvenir" resp Musse Pigg i skål, signerade, färglitografier, 75x55 resp 50x63 cm

Fläckar, gulnader

261707

2014-09-03