Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

1 800 SEK

8 000 SEK

MATTA, sydvästra USA/ Mexico, vävd, ull/ull, ca 141x221 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Skador, fläckar, färgblödningar

261710

2014-10-02