Klubbat för:
1 800 SEK
8 000 SEK
MATTA, sydvästra USA/ Mexico, vävd, ull/ull, ca 141x221 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador, fläckar, färgblödningar
261710
2014-10-02