Fetisch 1900-talets mitt

Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt
Fetisch 1900-talets mitt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FETISCHSTATYETT, 1900-talets mitt, Kongo, skuret trä, höjd ca 13,5 cm, FETISCHAMULETT, 1900-talets andra hälft, Kongo, skuret trä/ kaolinlera, höjd exklusive skägg, ca 13 cm

Slitage

261714

2014-10-02