Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
FETISCHSTATYETT, 1900-talets mitt, Kongo, skuret trä, höjd ca 13,5 cm, FETISCHAMULETT, 1900-talets andra hälft, Kongo, skuret trä/ kaolinlera, höjd exklusive skägg, ca 13 cm
Slitage
261714
2014-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här