Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Indien, 1800-tal): Ormar i kamp, akvarell, ca 6,5x5,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
261727
2014-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här