Odentierad konstnär

Odentierad konstnär
Odentierad konstnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Indien, 1800-tal): Ormar i kamp, akvarell, ca 6,5x5,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

261727

2014-09-02