Roland Stenström oljemålning

Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning
Roland Stenström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENSTRÖM, Roland (född 1920): "Kråka", signerad och daterad 1948, olja på duk, 46x65 cm

261729

2014-09-02