Susanne Nessim färglitografi
2014-09-02
261736
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NESSIM, Susanne (född 1944): Simmare, signerad och daterad Nessim -79, färglitografi, 65x49 cm