Susanne Nessim färglitografi

Susanne Nessim färglitografi
Susanne Nessim färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

NESSIM, Susanne (född 1944): Simmare, signerad och daterad Nessim -79, färglitografi, 65x49 cm

261736

2014-09-02