Margareta Petré oljemålning

Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning
Margareta Petré oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETRÉ, Margareta ( Född 1943): Komposition, signerad Petré, olja på duk, 41x54 cm

261744

2014-09-02